stratosphere
/
/
СТРАТОСФЕРА
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ STRATOSPHERE

Ваше перевтілення буде природним, оскільки під час створення Stratosphere (Стратосфера) враховано останні розробки в галузі апаратного естетичного масажу.

СТРАТОСФЕРА

600 ОБ./ХВ.
Детальніше про ПРОЦЕДУРУ
Звичайно, кожна людина індивідуальна, і точну кількість процедур може порадити
лише фахівець. Для кращої проінформованості ми радимо дотримуватися цієї таблиці:

  • до 80 кг - 10-12 процедур
  • до 100 кг - 15 -18 процедур
  • від 100 кг - 20 процедур
Результати Stratosphere
Клієнти дозволили опублікувати фото на умовах анонімності, тому не вказуємо їх особисті дані та розташування салонів.
Раді поділитися мотивуючими відгуками клієнтів, задоволених результатами корекції фігури на апараті Stratosphere.
Під час вагітності набрала 18 кг
Потім протягом кількох років то худнула, то повнішала. У результаті 8 кг пішло, але 10 залишилося.

Конституція в мене така, що жир в основному накопичується на животі та стегнах. Плюс через надмірну вагу сильно набрякали ноги наприкінці дня. Целюліт ставав набагато помітнішими. Мій організм кричав SOS. Я вирішила, що жінці після 35 років вже самій не впоратися і потрібна допомога фахівця. Тим більше, що відвідувати спортзал у мене немає часу та особливого бажання.

Я придбала абонемент на 6 процедур антицелюлітного масажу Stratosphere. І вирішила розпочати нове життя із понеділка. Ходити на апаратний масаж, сісти на дієту і більше рухатися. Однак мого запалу вистачило на 1 день. Я пройшла одну процедуру, відчула деяку легкість у тілі. Але наступного дня був кінотеатр із попкорном та газировкою. Тож із дієтою не склалося.

Все ж таки під час курсу я намагалася правильно харчуватися. У середньому виходило 1400–1800 калл. З фізичних вправ була лише ходьба 4-8 тис. кроків на день.

Апаратний масаж Stratosphere я робила двічі на тиждень по 60 хв. Перша його частина – лімфодренажний масаж – дав крутий результат для моїх ніжок: пішла набряклість. Загалом тіло підтяглося. Розтяжки та целюліт стали менш помітними. У талії мінус -5 см. І на вагах мінус -2,7 кг.

Цим результатом я задоволена, проте розумію, що ще є над чим працювати. Тому записалася вже наступні 10 процедур. А потім ходитиму раз на тиждень на підтримуючу терапію.