presotherapy
/
/
пресотерапія
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ пресотерапія

ТОП процедура для зменшення об`єму тіла.
Найновіший у Рівному пресоапарат на 44 канали Zemits Demeter 2.0.

Виробник: США

пресотерапія

Детальніше про ПРОЦЕДУРУ
 • Пресотерапія — це масаж стисненим повітрям, яке подається через підключений до апарату спеціальний костюм. Останній складається з різних секцій: штанів, рукавів, поясу, - що дозволяють здійснювати тиск як на все тіло, так і на його окремі частини, наприклад, живіт або ноги. Розроблено такий костюм з урахуванням фізіологічних та анатомічних особливостей людини.
 • Апарат для пресотерапії комп'ютеризований, що дозволяє регулювати інтенсивність, силу тиску повітря в костюмі й час впливу в залежності від цілей процедури, стан організму й шкіри пацієнта.
 • Пресотерапія є однією з найактуальніших та популярних апаратних процедур.
 • Методика ефективна при целюліті, в'ялій шкірі, для зниження маси тіла, при проведенні підтримувальних, профілактичних, реабілітаційних заходів в косметології, естетичній медицині, пластичній хірургії, фізіотерапії. За даними досліджень, один сеанс такого масажу замінює кілька процедур мануального впливу або 2 тренування в спортзалі. Вже після декількох сеансів тіло стає більш підтягнутим і струнким, а шкіра — гладкою та еластичною. Процедура ідеальна для людей, що ведуть сидячий спосіб життя, мають зайву вагу й неправильно харчуються.
 • Пресотерапія працює шляхом впливу на глибинні шари шкіри, судини та лімфатичну систему.
 • Завдяки правильним і м'яким масажним рухам під час процедури відбувається нормалізація обмінних процесів в організмі, його очищення від шлаків та токсинів, які потрапляють в лімфу і, за допомогою роботи нирок, виводяться назовні з сечею. Сечогінний ефект в результаті проведення процедури пресотерапії - показник її ефективності.
 • Коли в організмі застоюється лімфа, можуть виникати різні хвороби й просто неприємні відчуття.
 • Пневмомассаж розганяє лімфообіг, попереджаючи патології. імпульсний вплив активізує кровообіг та обмінні процеси на клітинному рівні.
 • Всі тканини й органи отримують багато кисню і поживних речовин, відновлюються важливі функції, відбувається загальне оздоровлення. З організму виходить зайва рідина й токсини.
 • Забезпечується спазмолітичний ефект (зменшується головний біль через напруження. м'язів спини та шиї). Проходить втома, скутість рухів, пацієнти відзначають підвищення настрою й загального тонусу, прилив сил.
 • Крім усього іншого, пресотерапія — відмінний засіб в боротьбі зі стресом і його наслідками: дратівливістю, безсонням, м'язовою напругою і спазмами. Завдяки м'якому, розслаблюючому ефекту, поліпшенню обмінних процесів, вона допомагає нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту й налагодити травлення.